Berlin vider

Berlin • Wszystkie odcinki online • Vider

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 29, 2023

Twórca

Álex Pina
Twórca

Obsada

Pedro Alonso isAndrés 'Berlín' de Fonollosa
Andrés 'Berlín' de Fonollosa
Najwa Nimri isAlicia Sierra
Alicia Sierra
Itziar Ituño isRaquel Murillo
Raquel Murillo

Video trailer

O czym jest serial Berlin?

Wszystkie odcinki serialu Berlin online CDA

Berlin, grany przez genialnego Pedro Alonso, to bez wątpienia jedna z najbardziej złożonych i intrygujących postaci popularnego hiszpańskiego serialu telewizyjnego Dom z papieru. Teraz otrzymał swój własny serial od Netflix zatytułowany Berlin online. Dzięki nienagannemu stylowi, bezkompromisowej osobowości i umysłowi, który może konkurować z jego nienagannym wyczuciem mody, Berlin podbił serca widzów na całym świecie. Ale co jest takiego w tej postaci, że jest tak fascynujący?

Pomysłodawca napadu

Od samego początku Berlin zostaje przedstawiony jako sprawca skrupulatnie zaplanowanego napadu na Mennicę Królewską w Hiszpanii. Emanuje wyrafinowaniem i pewnością siebie, obok której trudno przejść obojętnie. Jego charyzmatyczna osobowość jest widoczna nie tylko w jego interakcjach z innymi uczestnikami napadu, ale także w sposobie, w jaki radzi sobie z zakładnikami.

Złożony charakter Berlina może być zarówno czarujący, jak i przerażający, często w tej samej scenie. Jego zdolność do przemiany z opanowanego, elokwentnego dżentelmena w bezwzględnego przestępcę w jednej chwili trzyma widza w napięciu, nigdy nie do końca wiedząc, czego się spodziewać. To właśnie ta nieprzewidywalność czyni go tak urzekającą postacią.

Potęga inteligencji i manipulacji w serialu Berlin

Błyskotliwość Berlina jako stratega jest jednym z kluczowych elementów, dzięki którym jego postać jest tak wciągająca. Wie, jak manipulować nie tylko innymi uczestnikami napadu, ale także policją, zakładnikami i widzami. Jego umysł to dobrze naoliwiona maszyna, zawsze kilka kroków przed otaczającymi go ludźmi.

To właśnie ta inteligencja i umiejętność kontrolowania sytuacji czynią go istotną częścią napadu, pomimo jego często szorstkiej osobowości. Ciągła walka o władzę i dynamika w grupie dodają jego postaci warstwy intrygi, czyniąc go centralną postacią dramatu.

Berlin – cały serial online – wszystkie odcinki

Tym, co odróżnia Berlina od jednowymiarowego złoczyńcy, jest sporadyczne wejrzenie w jego wrażliwą stronę. Jego stan zdrowia i złożone relacje z innymi postaciami, takimi jak tajemniczy Profesor, ujawniają jego człowieczeństwo. Te momenty bezbronności dają wgląd w postać, która nie jest wyłącznie zła, ale jest raczej wytworem jego okoliczności i doświadczeń.

Przywiązanie Berlina do zakładników, zwłaszcza Ariadny i Moniki, stwarza dylemat moralny zarówno dla niego samego, jak i widzów. Podważa nasze postrzeganie go i dodaje głębi jego charakterowi.

Ulubiony bohater wielu fanów Domu z Papieru

Oprócz osobowości i inteligencji, nienaganne wyczucie stylu i mody Berlina uczyniło z niego ikonę. Jego czerwony garnitur, zaczesane do tyłu włosy i uprzejma postawa stały się synonimami jego charakteru. Ekstrawagancki gust Berlina i miłość do piękniejszych rzeczy w życiu sprawiają, że staje się on jeszcze bardziej zapadający w pamięć.

Podsumowując, Berlin z „Casa de Papel” to postać, która oddaje istotę serialu. Jest charyzmatyczny, inteligentny, enigmatyczny i złożony. Jego obecność jest nieustannym źródłem napięcia i fascynacji, a momenty bezbronności nadają jego charakterowi ludzki charakter. Wspaniała kreacja Berlina przez Pedro Alonso uczyniła z niego postać, którą zapamięta się długo po zakończeniu napadu. Niezależnie od tego, czy go kochasz, czy nienawidzisz, nie można zaprzeczyć, że Berlin jest integralną częścią tego, co sprawia, że „Casa de Papel” jest serialem elektryzującym i niezapomnianym.

Berlin
Berlin
Berlin
Berlin
Oryginalny tytuł Berlín
Data premiery Dec. 29, 2023
Sezony 1
Odcinki 8
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Peryferal vider
Morderczynie vider
Cobra Kai vider
Gęsia skórka vider
Mroczna materia vider
Fallout vider
Gotham Knights vider
Infamia vider
Mayans M.C. vider
Nocny agent vider
Fear the Walking Dead vider
Problem trzech ciał vider